Buda Bizim Haymana’nın Sheraton’ı.!

GRANOS_HAYMANABüyük bir merakla beklenen, Haymana’nın ilk ve tek 5 yıldızlı oteli, Şahinler Grup’a bağlı GRANNOS Termal Otel, Şubat Ayında açılıyor.

“Şifa Tanrıçası” nihayet yeryüzüne iniyor.
Şahinler Grup kuruluşu olan Grannos Termal Otel (mitolojik anlamıyla şifa tanrıçası), Şubat ayı içerisinde ihtişamlı bir açılışla konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor.
Henüz net bir gün belirlemediklerini, ancak Şubat ayı içerisinde mutlaka açacaklarını söyleyen Zekai Şahin: “Resmi açılışı da 15 Mart sonrası Başbakanın programı doğrultusunda belirleyeceğiz ve açılışa mutlaka Başbakanı getireceğiz” dedi.

Otele işçi alımı konusunda açıklamalarda bulunan Zekai Şahin: “Haymanada Turizm Meslek Yüksekokulu bulunmaması en büyük handikapımız, o nedenle yetişmiş ve kalifiye eleman sıkıntısı çekiyoruz. Otelimizde 150 civarı personel istihdam edeceğiz. Haymanadan yaklaşık 30 personel alacağız. Diğer alımları Polatlı ve Ankaradan tamamlayacağız. Ancak Polatlı ve Ankara’dan alacağımız personellerin büyük bir kısmı yine Haymanalı hemşehrilerimizden oluşuyor. Personel alımlarında biz yetkiyi tamamen İnsan Kaynakları uzmanımıza bıraktık. Bizim ihtiyacımız olan personelleri onlar uzman bir titizlikle bize yönlendirecekler. Takdir edersiniz ki, profesyonel bir işletmeci olarak böyle bir yol izlememiz gayet normal. İnşallah hem Haymana, hem bizler bu işten alnımızın akıyla çıkacağız” dedi.

Grannos Termal Hotel, yaklaşık 41.000 metrekare kapalı alandan oluşuyor. 10 kat üzerine inşa edilmiş ve bunun 7 katı oda katları olarak hizmet görecek. Otel 1 Kral Dairesi, 21 suit, 10 Connection, 3 engelli ve 181 standart oda olmak üzere toplam 216 oda ve 600 yatak kapasiteli. Odaların içerisinde, minibar, özel kasa, internet, vb. birçok detay düşünülmüş.!
Otel içerisinde ayrıca, konferanslar ve toplantılar için değişik kapasitelerde salonlar, SPA, fitness, masaj salonları, Türk ve Fin hamamı, tuz odası, çamur banyosu mevcut.!
Çocuklar için oyun alanları, yetişkinler için; bilardo, tenis kortu, doğa yürüyüşü ve çeşitli aktiviteler ayrıntılı olarak hazır.
Haymana’nın yeni vitrini olmaya aday Şahinler Grup’a bağlı Grannos otel, her detayı özenle düşünülmüş ve 5 yıldızı sonuna kadar hak eden bir tesis. Bu devasa otelin maliyeti yaklaşık 30 milyon dolar…
Haber: Haymana Gazetesi
Fotoğraflar: Haymana Haber
Haberdeki otelin resilmeri için bu linke tıklayınız…