Şenlik ve Seçim, Pazar Günü Köyde Olacak.!

çeltikli şenlik ve seçimKöyümüz Derneği İle Muhtarlığımızın organize ettiği, Beyhan Çevik’in Sunumunu Yapacağı Büyük Buluşma 12 Mayıs 2013 Pazar Günü Çeltikli’de..

Bu sene yapılacak şenlik, köyümüz derneğinin seçimiyle aynı güne denk geldi.

Şenlikten önce (öğleden evvel) Çeltikli Köyü Yardımlaşma ve Sosyal Dayanışma Derneği’mizin her 2 yılda bir yapılan 4’üncü olağan genel kurul toplantısı olacaktır.

Dernek başkanı, dernek yönetim ve denetim kurul asil ve yedek üyelerinin seçileceği 3. olağan genel kurul toplantısı köyümüz ilköğretim okulunda öğleden evvel gerçekleştirilecektir.

Derneğimizin 3’üncü olağan genel kurul toplantısının akeninde, geçen yıl aynı gün köyümüzde vuku bulan cenazelerden ötürü, ertelenen Çeltikli Köyü 2’nci Bahar ve Kültür Şenliği bir aksilik olmadığı takdirde, 12 Mayıs 2013 Pazar günü öğleden sonra köy meydanında yapılacaktır.

Yemekli yapılacak şenliğimize, gerek TV kanallarında yaptığı müzik proğramlarıyla gerekse çıkardığı albümlerle son günlerde müzik piyasasında adından sıkça söz ettiren Haymana’mızın billur sesi Oğuzhan Saraç katılacaktır.

Halayların çekileceği, oyunların oynanacağı bu güzel şenliğimizde dernek yönetimizin o gün “Anneler Günü” olması hasebiyle, şenliğe katılacak Annelerimizde bir süprizi olacaktır.

Site Yönetimi Olarak;

Köyümüz derneği ve muhtarlığının ortaklaşa organize ettiği, öğleden sonra başlayıp akşam saatlerine kadar sürecek olan teknik bir aksaklık olmadığı takdirde köyümüzün radyosunda da (http://celtikli-ankarafm.tr.gg/) da canlı olarak yayınlanacak şenliğimize, bütün köylülerimizin ön yargısız katılmalarını, böyle bir günde çoluk çocuk, genç,  yaşlı, ihtiyar herkesin kaynaşmasını temenni ediyoruz.

GEREKLİ TELEFONLAR:

Rıza Gülşen (Muhtar) Cep Teli: 0 532 541 16 64

Osman Dönmez (Der. Baş.) Cep Teli: 0 505 250 86 16 – 0 534 798 53 35

_________________________________________________________

Not: Şenliğimizin Canlı Olarak Yayınlanacağı Link:

http://celtikli-ankarafm.tr.gg/ (Çeltikli FM)

Eğer radyoya giremiyorsanız aşağıdaki linki tıklayıp, yükleme yapınız…

www.celtiklikoyu.com/plugin/FlatViewerSetup530.exe